O nás

Alfa Agency s.r.o. je mezinárodní společností – agenturou, nabízející komplexní služby v oblasti vzdělávání, práce, cestování a studia v zahraničí. Společnost Alfa Agency vznikla v roce 1996, do roku 2000 fungovala jako fyzická osoba, od roku 2000 jako společnost s ručením omezeným. Během této doby využilo našich služeb již několik tisíc spokojených zákazníků. Kanceláře Alfa Agency naleznete v Praze, Brně, Bratislavě a také v Sydney!

Více o nás

Už více než 20 let pro vás zajišťujeme jazykové kurzy pro mládež, dospělé i managery.

Kdo je tu pro vás?

Náš tým tvoří mladí lidé, kteří mají se studiem v zahraničí osobní zkušenosti a kteří vždy velmi dobře poradí a ochotně pomohou s výběrem vhodného kurzu, školy, zajištěním ubytování a dopravy, s vyřízením víza. Zastupujeme několik desítek zahraničních jazykových škol a organizací. Tyto zahraniční školy pravidelně navštěvujeme a zároveň sledujeme zpětnou vazbu našich studentů.

CO NABÍZÍME?

Naše agentura nabízí studijní a pracovní programy po celém světě. Jednou z našich nejsilnějších destinací je nicméně Austrálie. Každým rokem “vyšleme“ do této destinace více jak 200 studentů a řadíme se tak k největším, nejsilnějším a dovolíme si tvrdit i nejkvalitnějším agenturám v této oblasti. Úzce spolupracujeme s Australskou ambasádou ve Vídni a pravidelně ji navštěvujeme za účelem vyřízení víz pro naše klienty. V každé pobočce Alfa Agency naleznete vždy někoho z našeho týmu, kdo má s Austrálií osobní cestovatelské a studijní zkušenosti.

MÁME NĚJAKÉ CERTIFIKACE?

Veškeré informace o Austrálii, možnostech studia a práce naleznete v našem katalogu a na našem speciálním serveru www.studiumvaustralii.cz, věnovaném pouze Austrálii. Na serveru a katalogu Alfa Agency se také můžete setkat se značkou “ Australian Centre for Education“. Jedná se o značku a logo, kterou máme zaregistrovanou v ČR a SR a která má charakterizovat naši specializaci a zaměřenost na Austrálii. Stejný název nese i naše kancelář v Sydney.

NÁŠ ALFA AGENCY TÝM

Aleš Bárta

Aleš Bárta

Specialista na High School. A na Austrálii a NZ.

T +420 222 360 511
M +420 777 778 990

       

Aleš Bárta

Alfa Agency jsem zakládal před více než 20 lety. Mojí doménou je Austrálie a N.Zéland . Tyto země jsem několikrát procestoval a rád se do nich pravidelně vracím. Osobně jsem navštívil (a stále navštěvuji) nespočetně škol v mnoha destinacích po celém světě, kam vysíláme naše studenty. Rád Vám poradím s jakoukoliv destinací a s jakýmkoliv programem. Napište mi nebo zavolejte.

       

Jana Richterová

Jana Richterová

Specialista na středoškolské pobyty

T +420 511 110 662

       

Jana Richterová

V Alfa Agency se dlouhodobě věnuji středoškolákům, kteří se rozhodli strávit část svého studia na střední škole v zahraničí. Baví mě sledovat rozvoj studentů od první schůzky až po jejich návrat ze zahraničí a vím, že studium v zahraničí má smysl. Sama jsem studovala v USA a procestovala spoustu zemí po celém světě. Ráda vám pomohu s realizací vašeho snu o studiu v zahraničí.

       

Pavlína Vlčková

Pavlína Vlčková

specialista pro jazykové a středoškolské pobyty

T +420 511 110 662

       

Pavlína Vlčková

Miluji cestování a nejraději jsem, když mohu dalším doporučit destinaci, se kterou mám osobní zkušenost. V Alfě  se specializuji především na jazykové kurzy v zahraničí pro juniory, dospělé i manažery. Ráda pomůžu vybrat ten správný druh pobytu pro každého studenta. Věřím, že investice do studia v zahraničí je k nezaplacení.

       

Jana Priebojová

Jana Priebojová

specialista pro pracovní pobyty

T +420 511 110 662

       

Jana Priebojová

Nejlepší vzdělání, kterého můžeš dosáhnout, získáš díky cestování. Sama jsem využila možnost studia v zahraničí a cestování je moje největší láska. V Alfa Agency se věnuji jazykovým kurzům pro juniory a dospělé a na programy Study & Work a Work and Travel USA. Ráda Vám pomůžu s nalezením toho pravého studia v zahraničí. Sny je třeba si plnit. Nikdy není pozdě. 🙂

       

PROČ VYUŽÍT NAŠICH SLUŽEB?

> Naše agentura zastupuje několik desítek zahraničních jazykových škol.
> Zahraniční školy pravidelně navštěvujeme a zároveň sledujeme  zpětnou vazbu našich studentů.
> Všichni pracovníci Alfa Agency mají s jazykovými kurzy osobní zkušenosti. Poskytnou Vám proto vždy dostatek důležitých a objektivních informací, které potřebujete při výběru vhodného kurzu.
> Kompletně pro Vás zajistíme jazykový kurz, ubytování, vyzvednutí na letišti, případně další vámi požadované služby.
> Naše ceny jsou publikovány v původních měnách.
Studijní pobyt budete mít smluvně zajištěn s právním subjektem v ČR / SR.
> Dodržujeme oficiální ceníky škol . S mnohými jsme dokonce dojednali ceny výrazně nižší. Naše náklady hradí školy, které reprezentujeme.
> Pravidelně připravujeme speciálních slevy a výhodné nabídky.
> Zdarma pro Vás vyřídíme vízum, pokud jej budete potřebovat.
> Zajistíme Vám levné studentské letenky, případně autobusovou dopravu.

Katalogy ke stažení v pdf

Střední školy v zahraničí

Austrálie a Nový Zéland

Jazykové kurzy pro dospělé, manažery a učitele

Jazykové kurzy pro mládež

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍC
O STUDIU V ZAHRANIČÍ?

Vyplňte formulář níže a pošlete nám Vaše dotazy.

Kontakt

Alfa Agency Brno
Nám Svobody 12, 602 00 Brno
E  brno@alfa-agency.cz
T  511 110 662

Kontakt

Alfa Agency Praha
WorkLounge Forum Karlín,
Pernerova 51, Praha 8
E praha@alfa-agency.cz

Otevírací doba

Pondělí–Čtvrtek 9.00–18.00 H
Pátek 9.00–17.00 H

Případně dle domluvy